28/03/2026
Egyik autónk új gazdára talált. Régi kollégánk, barátunk Simon Zsolt a saját vállalkozásában frissítette a gépjárművét. Jó választása volt, mert ez az autó a Papp Klíma Kft egyik zászlóshajója volt az elmúlt 8 évben. Bízunk benne, hogy neki is legalább ugyanannyi vagy több ügyfélhez kell mennie mint nekünk. Sok sikert és sok között munkát kívánunk!
Mi addig is bizakodva várjuk új autóinkat. Reméljük 1 hónap múlva őket is be tudjuk mutatni.Zsolt Simon