Tóth Gábor épületburkoló e.v.

Tóth Gábor épületburkoló e.v. Ha, tiszteljük a munkatársainkat, amikor azok tiszteletlenek, lehetőséget adunk nekik a változásra!🥂

Kedves megrendelőmnél jártam!🤭-Külön köszönet a képekért!-
19/07/2025

Kedves megrendelőmnél jártam!🤭
-Külön köszönet a képekért!-

👋🏼Mikor egész nap szidtad, majd előkerül az előző kivitelező😅Vidám szép napot mindenkinek! 🤪
08/01/2025

👋🏼

Mikor egész nap szidtad, majd előkerül az előző kivitelező😅

Vidám szép napot mindenkinek! 🤪

Boldog Karácsonyt! Mikor nem dolgozom... Vagy mégis? 🤨🧐😅
26/12/2024

Boldog Karácsonyt!

Mikor nem dolgozom... Vagy mégis? 🤨🧐😅

👋🏼 Egy kis borosopince😋🍷, jó levegő és az ország harmadik legnagyobb természetes tava! / 6. rész Rusztikus vintage 👀🥂   ...
20/11/2024

👋🏼
Egy kis borosopince😋🍷, jó levegő és az ország harmadik legnagyobb természetes tava! / 6. rész

Rusztikus vintage 👀🥂
Nagyon hosszú idő telt el az utolsó bejegyzés óta. Számos probléma nehezítette a dolgom. Az eredmény mégis boldogsàggal tölt el.
Az idén itt megáll a projekt. Folytatása jövőre, tavasszal várható!

👋🏼 Egy kis borosopince😋🍷, jó levegő és az ország harmadik legnagyobb természetes tava! / 5. rész   A pince téglasorai kö...
01/11/2024

👋🏼
Egy kis borosopince😋🍷, jó levegő és az ország harmadik legnagyobb természetes tava! / 5. rész

A pince téglasorai könnyfakasztó állapotban voltak. A régi, helyenként meggyengült kihullott, repedezett fugákat valaki megpróbálta kijavítani. A téglasorokon vastagon otthagyta a frissen felkent anyagot.
Az egykor gyönyörű boltíves téglasorok megtakarítása elsőre lehetetlennek tűnik. Nehéz munka, sok időt elvesz. Sajnos többet is, mint amivel számoltam. Sokszor a már tiszta sorokra kell néznem, hogy “nem adhatom fel”😅
Vegyszeres kezelésük után lesznek majd igazán szépek😉🤫

30/10/2024

👋🏼
Egy kis borosopince😋🍷, jó levegő és az ország harmadik legnagyobb természetes tava! / 4.rész

Mindenkinek vannak rossz napjai! Most én is belecsúsztam.🥵
Reggel, indulás előtt kipakoltam a csomagtartót. A slusszkulcs akasztója beleakadt egy műanyag darabba, majd észrevétlen befordult a letett holmi alá.
Mindent végignéztem ahol jártam, de nem találtam. Közel két órát vesztettem, mire meglett.🤷🏻
Az M0- on 32 perc, az M7-en 21 perc torlódás növelte az elvesztett munkaidőm. 11:00 körül érkeztem. 👀
A tófólián cseppekben állt a víz. Így várnom kellett vele. Belekezdtem a belső munkálatokba. Az injektált szigeteléshez 3 sorban furatokat csináltam. ✅
Ezután a téglasorokat vettem kezelésbe. De, a multivágóm tönkrement. Volt nálam lepkés csiszolótárcsa. Pár napja vettem, még a védőfólia és papírvédők rajta voltak. Felszereltem. Indítást követően a pörgő tárcsa még semmihez sem ért! 3-4 másodperce forgott, mikor leszakadt belőle egy darab. A mutatóujjamon a porcban állt meg! Akkor ott vettem egy mély levegőt! 🤪 jó mélyre szaladt. 5-6mm a fehérlő szövetben. Gyorsan kiszedtem, és kitisztítottam a sebet.🥵 majd a fertőtlenítés!
Leragasztott ujjal megfelelő gép nélkül próbáltam menteni az elveszett napot.
Megrendelőm őszinte öröme volt a “nehéz nap” instant kárpótlása. Nagyszerű érzés boldogságot csempészni mások életébe!👌🏼

A képek az 5. Részben kerülnek feltöltésre!

👋🏼 Egy kis borosopince😋🍷, jó levegő és az ország harmadik legnagyobb természetes tava! / 3.rész🤔Lesz vele munka😅Gyors ki...
28/10/2024

👋🏼
Egy kis borosopince😋🍷, jó levegő és az ország harmadik legnagyobb természetes tava! / 3.rész

🤔
Lesz vele munka😅
Gyors kipakolás után előkerült egy kémény..
A régi kéményben letapadt korom nyomai láthatóak. A falazaton kicsapódott pára, beázások okán, a kövekbe mosódott a fekete korom. 🥵

Természetes köveket, csak az adott kőhöz igazított vegyszerekkel lehet tisztítani!
Az általános tisztítószerek többnyire roncsolják a természetes köveket.

👋🏼 Egy kis borosopince😋🍷, jó levegő és az ország harmadik legnagyobb természetes tava! / 2. részA vízszigetelés egy rész...
26/10/2024

👋🏼
Egy kis borosopince😋🍷, jó levegő és az ország harmadik legnagyobb természetes tava! / 2. rész

A vízszigetelés egy része lassan kész. Egyedül nem meg olyan gyorsan😅🦾

👋🏼 Egy kis borosopince😋🍷, jó levegő és az ország harmadik legnagyobb természetes tava! / 1. részFőszerepben Imi🐺🐾 a föld...
25/10/2024

👋🏼
Egy kis borosopince😋🍷, jó levegő és az ország harmadik legnagyobb természetes tava! / 1. rész

Főszerepben Imi🐺🐾 a földmunkaeb!
Pár éve munkám során ismertem meg! Rendkívül barátságos, fáradhatatlan labdahordozó! Ha, eldobod vesztettél! Legközelebb még a hógolyó előtt is körbenézel majd!😅
Puszedliért szinte bármilyen kerti munkát elvállal! Fánk mellett a túlórákról is hajlandó tárgyalni!
Imi után a Budaörsi megújult külsejű horgászboltnál lehet érdeklődni, ami épp ma születésnapos! 🎂🥂 9:00-13:00 ig nézz be hozzájuk Te is!!! Minden termékre 20% kedvezmény!
2040, Budaörs, Templom tér 3.

👋🏼-Miért fontos a megbízható szakember?-Miért beszél a bontáskor megjelenő rejtett hibákról?-Miért fontos a fogadófelüle...
12/10/2024

👋🏼
-Miért fontos a megbízható szakember?
-Miért beszél a bontáskor megjelenő rejtett hibákról?
-Miért fontos a fogadófelület előkészítése?
-Hogyan lesz az olcsóbb drágább?
Minden egy képben🥵👇🏼

Ezer sebből vérzik a képen látható 4 réteg burkolat egymásra ragasztva!
-festékre, glettre közvetlen semmiképp nem burkolunk.
-a burkolatra tapadóhíd kialakítása nélkül nem burkolunk!
Stb.
🥵Ezért is pénzt adtak valakiknek! De, minek???🤯

👋🏼😁👣
10/10/2024

👋🏼
😁👣

Cím

Budapest
1171

Telefonszám

+36209613592

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Tóth Gábor épületburkoló e.v. új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Tóth Gábor épületburkoló e.v. számára:

Megosztás