26/06/2025
Święto Uczelni - z dumą świętujemy nasze sukcesy!
Podczas uroczystego posiedzenia Senatu UJK w ramach Święta Uczelni zostały wręczone nagrody dla wyróżniających się członków naszej społeczności akademickiej.
Z ogromną radością gratulujemy członkom naszego koła:
Klaudia Musiał oraz Leon Petruńko - studenci pierwszego roku drugiego stopnia biotechnologii, którzy otrzymali nagrodę rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
Wanesa Sasal - doktorantka, która została uhonorowana nagrodą Prodomus za swoje wystąpienie na VIII forum doktorantów
Jak podkreśliła prof. dr hab. Beata Wojciechowska, rektor UJK:
"Uniwersytet to wspólnota nauczycieli akademickich, doktorantów, studentów, wszystkich pracowników. To społeczność, która kieruje się dążeniem do prawdy, odwagą, uczciwością, sprawiedliwością, tolerancją, niezależnością, przestrzeganiem najwyższych standardów i odpowiedzialnością za wspólne dobro jakim jest Uczelnia."
Te nagrody to dowód na to, że nasza wspólnota akademicka rozwija się i osiąga kolejne sukcesy.
Dziękujemy opiekunom i promotorom za pomoc w pracy naukowej.
Serdecznie dziękujemy również Instytut Chemii UJK w Kielcach, gdzie prowadzone są studia biotechnologiczne naszych nagrodzonych magistrantów, oraz Instytut Biologii UJK Kielce, w którym działa nasze koło naukowe. Wsparcie i zapewnienie doskonałych warunków do rozwoju naukowego są fundamentem naszych osiągnięć.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych osiągnięć!