20/05/2026
Szanowni Państwo,
informujemy, że z dniem 19.05.2026r. następuje zakończenie okresu grzewczego 2025/2026.
Jednocześnie informujemy, iż ze względów technologicznych może wystąpić konieczność okresowego uruchamiania układów kogeneracyjnych. W związku z powyższym prosimy o zamknięcie zaworów głównych instalacji centralnego ogrzewania w Państwa obiektach, celem uniknięcia niekontrolowanego przepływu czynnika grzewczego.
Dziękujemy za współpracę w minionym sezonie grzewczym oraz życzymy spokojnego okresu letniego.