03/03/2026
Tak projednou dáme něco z průběhu. Nejdříve vybourat jádro a betony, neb oboje bylo ve špatném stavu.
Následně nové betony, nové jádro, rozvody vody, odpadů a elektro. Perlinky, omítky, stěrky. Samozřejmě příslušné penetrace a hydroizolace. A na řadě jsou dlažby a obklady. Je zatím vším spousta práce, ale vysněné bydlení se majitelům blíží a to dělá radost i nám. A jedno specifikum na závěr, často na nás na balkoně čeká nějaká výborná buchta! To se to pak pracuje!🙂