22/07/2022
na prezentaci svého tvoření si pořád hledám ten správný čas a chtěl bych aby to i na fb vypadalo tak jak v reálu a proto tvořím, stavím a zatím nefejsbukuji 😉
ALE
velmi podařený obydlík od Aleš Fodor a Filipa je hotový a k mání. luxus za luxusní cenu! Za kluky bych strčil ruku do ohně. vše je uděláno lépe, než jak na být 🤗.
https://www.facebook.com/100066811253744/posts/392682659635439/