14/05/2026
I eto,svake godine kad mislis da bolje nemozes I svaka je renovacija najbolja koju si odradio,dobijes poziv I pitanje dali smo u mogucnosti od stare vikendice napraviti vikendicu u kojoj bi se moglo doci I prespavati,otusirati,pecati...I gle,nakon 8 tjedana od te iste stare ali pune perspektive napravismo najljepsu I najbolju vikendicu u Batini tj zelenom otoku!!!Gazdi zelimo puno provedenih dana I vikenda u njoj,puno ribe ulovljene I puno janjaca prasaca cobanaca I fiseva pecenih I kuhanih u njegovoj predivnoj novoj pecenjari!!