16/06/2026
Én sem biztos, hogy egyedül bele mernék vágni egy építkezésbe.
- alig látni a piacon olyan kivitelezőt, akivel könnyű szót érteni
- folyamatos csúszások
- sok tízmilliós váratlan költségek
Kinek van ehhez kedve :(
Teljesen értem, hogy mennyire sokan így látjátok.
Pontosan ezen szerettünk volna mi változtatni Petivel.
Ezért vállalnunk mi
- kötbért csúszásra ( bár még sosem volt ilyen )
- árgaranciát
- tervezés és kivitelezés egy kézben, a gördülékeny folyamatokért.
Ha építkeznél, írj nekem az [email protected] címre