19/11/2025
323 nap telt el baleset nélkül kisteleki gyáregységünkben, ennek alkalmából pedig egy kis ajándékkal kedveskedünk munkavállalóinknak - a kiosztást pedig már meg is kezdtük. 🎁
Köszönjük a gyárainkban dolgozó minden kollégánknak, hogy odafigyelnek és vigyáznak egymásra és saját magukra is, munkájukat pedig körültekintéssel végzik. A legfontosabb, hogy mindenki úgy térhessen haza, ahogy aznap reggel megkezdte napját. 👷♂️
A célunk továbbra is a 365 nap teljesítése.
Első a biztonság!