27/11/2024
Szép jó estét mindenkinek!
😁🥰
Az egész csapat nevében reméljük, hogy mindenkinél jó meleg van, fűt a kazán, a klíma, a hőszivattyú, van jó meleg víz, stb stb. 😀
Mostanában sok poszt ment ki a munkáinkról, viszont még nem is tudjátok hogy nálunk mi és hogyan zajlik. 🫣🤔
Arra gondoltunk, hogy pár mondatban leírjuk nektek, hogyan is dolgozunk mi. 😁
Kezdjük az alapoknál mint kapcsolatfelvétel. 📞☎️📧📨
Kereshettek minket telefonon, sms-ben, messenger üzenetben, szinte bárhogy, nem menekülünk a megkeresések elől. 😁
Kapcsolatfelvételt követően, megbeszéljük, hogy mire is kell számítanunk. Legyen ez karbantartás, javítás, építés vagy beüzemelés.
Ez azért fontos lépés, mivel ezek tudatában felkészülten tudunk a helyszínre érkezni, és nem kell a "majd holnap vagy holnap után visszajövünk és befejezzük" szállóigét használnunk. 😀😁
Természetesen vannak olyan dolgok amiket azonnal mi sem tudunk megoldani, viszont a legtöbb esetben a munka végén mindenki elégedett, és nem kell napokat várni, hogy újra megérkezzünk. 😊
A következő részben jöhet a karbantartás, amire mostanság a leginkább szükség van, hogy gondtalanul teljen a tél! 😊😊