01/09/2025
Nemcsak a haszonért, hanem a jövőért is dolgozni kell!
Ismerjétek meg Bőhm Tibort, a Fejér-B.Á.L. termelési igazgatóját, aki 45 éve formálja az építőipart, és aki számára az igazi siker nemcsak az elkészült épületekben, hanem a mögöttük álló közösségekben rejlik. Augusztus Hónap Mérnökeként mesél pályafutásáról, a csapatépítés fontosságáról és arról, miért alapvető a fiatal szakemberek mentorálása az építőiparban. A ZÁÉV-nél és a Fejér-B.Á.L.-nál szerzett tapasztalatai szerint a kulcs a szavahihetőség, az önállóság, és az, hogy minden csapattagnak megadjuk a lehetőséget a fejlődésre.
Az interjúban bepillantást nyerhettek egy igazi szakmai életútra, ahol az építőipar jövőjét a jól működő, motivált csapatok és a folyamatos tanulás formálja. Ne hagyjátok ki ezt az inspiráló beszélgetést, olvassátok el!
Nemcsak börtönöket, kórházat, gyárakat, lakásokat épített szakmai pályafutása 45 évében, hanem világos és rendíthetetlen értékrend mentén közösségeket is; augusztus Hónap Mérnöke Bőhm Tibor, a Fejér-B.Á.L. termelési igazgatója. Alapelve: jó kivitelezés, csak jó csapa...