Kút35 - benzinkút Józsa

Kút35 - benzinkút Józsa Debrecen-Józsa Debrecen felőli határában osztrák, minőségi adalékolt gázolaj és benzin vá

12/05/2026

Kedves Ügyfeleink, Barátaink!

A védett ár miatt az elmúlt hetekben nagyon sok nehézséggel kellett szembe néznünk emberileg is és üzletileg is, és engedjétek meg, hogy leírjak egy pár gondolatot a múltról, a jelenről és a jövőről.
Kérlek, hogy ezt ne siránkozásnak vegyétek, hanem csak egy információnak, egy gondolatnak, egy kis szakmai betekintésnek. Ok-okozati elmélkedésnek.
Egy felelőtlen, kapkodó, populista döntés hozta mind a két védett ár szabályozását, ami a szokásos módon nem lett megfelelően kidolgozva. Egyetértek azzal, hogy az extrém kilengéseknél hasznos valamiféle beavatkozás, hogy az árcsúcsokat le tudjuk törni és áthidaljuk a várhatóan rövid időszakot. Ezzel meg tudjuk védeni a vásárlókat a váratlan kiadásoktól.
Sajnos mind az árstopnál, mind a mostani védett árnál ezt úgy oldotta meg a kormányzat, hogy a benzinkutasok pénztárcáját használta fel erre. Minden egyes litert veszteséggel kell/kellett eladnunk. Az árstopnál 480 Ft-ért kaptuk és 480 Ft-ért kellett adnunk. Erre rájöttek olyan adók, amiről a legtöbben nem is tudtok, hogy mennyi rejtett adó, költség van az üzemanyagon:
- energiahatékonysági díj, ez 8.5 Ft/liter
- kisker adó: ez 3%-a a bevételnek: jelen esetben 14-15 Ft/liter
- tranzakciós illeték: ez 2,76 Ft/liter
- kártya használati díj: ez 6,15 Ft/liter
- szállítási díj: ez 11 Ft/liter

Ezek a fix díjak, ez: 42,41 Ft/liter
Erre jön még az üzemeltetési költség, ami kb 35 Ft/liter.

A jelenlegi helyzet is hasonló. 595/615 Ft-ért tudom beszerezni az üzemanyagot és ennyiért is kell adnom. A különbség még most annyi, hogy bármilyen bagatell hiba esetén 6.000.000 Ft-tól kezdődik a bírság, és a NAV folyamatosan ellenőrizi a kutakat.

Bízunk benne, hogy lesz valami átgondolt és pozitív változás ebben a rendszerben, mert sajnos, ha így folytatódik, akkor nagyon hamarosan több benzinkút be fog zárni. Nem észszerű a működés ekkora kockázat és veszteség mellett.

Amikor az árstop alatt a korlátozás mellett döntöttem, akkor azon megfontolásból tettem, hogy megmaradjon a kút, és megmaradjanak a munkahelyek. Most is csak azért vagyunk még nyitva, hogy legyen munkahelye az embereknek, és működjön Józsa egyetlen non-stop üzlete.

Emlékeztek, hogy annak az lett a vége, hogy mindenki bekorlátozott, és így 1 héten belül megszünt az árstop, és hirtelen megugrottak az üzemanyag árak?

Sajnos azt látom, hogy ha marad a jelenlegi szabályzás, akkor a jövőhéten újra üzemanyaghiánnyal fogunk küzdeni, és előre elnézést kérek, hogy ha korlátoznunk kell.

Sokan attól féltek, hogy 1000 Ft lesz a benzin. Jelen esetben, hogy ha beindulhatna az import és igazi verseny lehetne, akkor a benzin esetében kb. 680 Ft-ot kellene fizetni egy liter benzinért.
Ha levinnék az Áfa tartalmát az üzemanyagnak 20%-ra, akkor csak 642 Ft lenne egy liter 95-ös benzin, és nem kellene izgulni, hogy melyik kúton van vagy nincs.
Ha enyhülne az iráni konfliktus, akkor az ár bőven 600 Ft alatt lenne.

06/05/2026

Sziasztok!

Az autómosóban elvesztett valaki valamit! Nehéz beazonosítani a gazdáját, így ezért írok ilyen titokzatosan.
Ha a "valami" tulajdonosa meg tudja mondani, hogy mi az amit itthagyott, illetve azt is, hogy mekkora, akkor a shopban át tudjuk adni neki. Az átadáshoz személyi igazolvány és lakcímkártya szükséges, mert rögzíteni fogjuk, hogy ki viszi el. Ha netalán tán valaki rossz szándékkal vinné el, akkor legyen dokumentálva.

A benzinkút területén Laci, a szakács üzemelteti a 35-ös Büfét. Igazi magyaros kaják vannak nála: pörköltek, hurka, kolb...
28/04/2026

A benzinkút területén Laci, a szakács üzemelteti a 35-ös Büfét. Igazi magyaros kaják vannak nála: pörköltek, hurka, kolbász és kb. minden nap más. Semmi flanc, csak egyszerűen, nagyszerűen finom, magyaros kaja.
A Pacal pörije isteni, és már egyre többen jönnek erre rá. Már a Pacal Térképen is fent van.

Itt tudjátok követni az aktualitásokat: https://www.facebook.com/profile.php?id=61583905471229

Itt meg egy kis rövid film róla, és a büféről:
https://www.youtube.com/watch?v=lDZgAcP1JF8&t=21s

Elvesztettem a pacalszüzességemet – A 35-ös BÜFÉ története | ÉTELREVALÓK #4 🍔

Minden egyes ügyfelünknek köszönjük a 2025-ös évet!Boldog Karácsonyt és Sikerekben Gazdag Új Évet Kívánunk!Ne feledjétek...
20/12/2025

Minden egyes ügyfelünknek köszönjük a 2025-ös évet!
Boldog Karácsonyt és Sikerekben Gazdag Új Évet Kívánunk!
Ne feledjétek, az ajtónk mindig nyitva áll a hét minden napján, éjjel- nappal, az ünnepek alatt is!
Ölelés,
a Kút35 csapata

Minden egyes ügyfelünknek köszönjük a 2025-ös évet!Boldog Karácsonyt és Sikerekben Gazdag Új Évet Kívánunk!Ne feledjétek, az ajtónk mindig nyitva áll a hét m...

🎄 Megérkezett az év legvarázslatosabb időszaka nálunk is!Mint minden évben, most is várunk Titeket a Kút35 melletti feny...
27/10/2025

🎄 Megérkezett az év legvarázslatosabb időszaka nálunk is!
Mint minden évben, most is várunk Titeket a Kút35 melletti fenyvesbe, hogy együtt találjátok meg az igazi karácsony hangulatát. ✨

A helyszínen kérjétek a mércét a shopban, és indulhat a séta a fenyők között – garantáltan rátaláltok a szíveteknek legkedvesebb fára! 💫

📍 Debrecen, Vállalkozók útja 1. – Kút35 mellett
🌲 Ezüstfenyő és Nordmann fenyő, 90 cm-től 4 méterig
👉 Részletek: https://kut35.hu/karacsony/

Egy ideje dolgozunk már azon, hogy legyen egy olyan dal, amivel azonosulni tudjunk, hallgassátok szeretettel!www.kut35.h...
16/09/2025

Egy ideje dolgozunk már azon, hogy legyen egy olyan dal, amivel azonosulni tudjunk, hallgassátok szeretettel!

www.kut35.hu
Minőségi osztrák üzemanyag, akár kiszállítva is!

Kút35 balladawww.kut35.huJózsai dombok közt, hol a szél suttog,Ott áll a Kút harmincöt, ahol az út kanyarog.Minőségi osztrák gázolaj folyik,Tankolsz egyet, é...

Cím

Vállalkozók útja 1
Józsa
4225

Telefonszám

06706346000

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Kút35 - benzinkút Józsa új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Kút35 - benzinkút Józsa számára:

Megosztás

Kategória