Miért ajánljuk a hőszivattyúkat?
● Mert a levegő - víz hőszivattyú egyszerűen telepíthető, elmarad a kút fúrása, a kert felásása, ezért lényegesen olcsóbb ezeknél a technológiáknál. ● Mert könnyen kapcsolható a már meglévő fűtés rendszerbe, legyen az gázkazán, olaj- vagy pellet fűtés, esetleg vízteres cserépkályha vagy kandalló. ● Mert alkalmazható szélsőséges hőmérsékletek között is , a
legújabb hőszivattyús technológiával dolgozik, akár -20°C és +35°C között. ● Mert a kültéri egységek alacsony zajhatással és rezonanciával dolgoznak, a hőszivattyú (klíma) kültéri egységénél is csak a szél zaja hallható, egyéb hanghatás nincs. ● Mert nem kell drága gázkémény, kazán, terv és gázbekötés, nem robban fel, nem kell félni a szénmonoxid mérgezéstől, és olcsó az üzemeltetése is. Ami a lényeg: 3 - 208 kW teljesítmény között tudunk fűteni, igény esetén hűteni. Emellett a háztartásban szükséges melegvizet is szolgáltatja! :)