14/07/2022
Tisztelt Érdeklődő!
Még mindig gondolkodik, hogy legyen-e napelemes rendszere? ☀️
‼️Most még nem késő‼️
“Aki az átlag felett fogyaszt, arra kérik, mérsékelje a fogyasztást vagy fizesse meg a piaci árat ‼️
A rezsicsökkentett árat augusztustól csak az átlag család fogyasztásánál biztosítják. Az átlag fogyasztási szint áramnál: 210 kWh/hó.
Ez tudja mit jelent?
Ha 210 kWh-nál, azaz 8.000 Ft-nál több a havi villanyszámlád, akkor a 210 kWh feletti részre ugrik a rezsicsökkentett ár‼️
Most még független tud lenni , később nem lesz rá lehetőség .
☀️🔋🆘📱
Keressen bizalommal ! ✉️
Üdvözlettel,
Tóth László
értékesítő
EU-Solar Nyrt.
+36 30 3555 250
[email protected]