13/10/2025
Köszönjük a lehetőséget! 🙂 Az idei már nem az első alkalom volt és ha rajtunk múlik, jövőre is ellátogatunk az Etyeki Állatvédők Egyesülete menhelyére. Lelkes csapatunk idén is adományokkal és sétával kényeztette a menhely jobb sorsra érdemes kutyusait. Szuper volt! 🤩
🐾 Hálásan köszönjük! 🐾
Hatalmas köszönet a Xylem csapatának, hogy ellátogattak az etyeki menhelyre 💙
Xylem Magyarország
Sok-sok hasznos adománnyal lepték meg a menhelyünket 🙏 És ami a legnagyobb öröm volt a kutyusainknak az a közös séta! 🐶🥰
Köszönjük, hogy időt, energiát és szeretetet szántatok rájuk! 💛
Reméljük, még találkozunk! 😊