04/06/2026
🎨 Rajzoltak. 🏆 Nyertek. 🍦 Fagyiztak.
Nagy örömmel zártuk le a 3–4. osztályos tanulók számára meghirdetett rajzversenyünket, és adtuk át a megérdemelt nyereményeket helyezettjeinknek. 🎨🏆
🏆 I. helyezett: Király Zsófia
🏆 II. helyezett: Tolner Botond
🏆 III. helyezett: Baross Fédra Julianna
A legjobbak Decathlon utalványt nyertek, az első helyezett, Király Zsófia pedig nemcsak a minket nyűgözte le alkotásával, hanem az egész osztályának is szerzett egy kis jutalmat: egy közös fagyizást! 🍦😋
Köszönjük minden résztvevőnek a lelkes munkát, a sok kreatív ötletet és a szebbnél szebb alkotásokat! Jó volt látni, hogy ennyi ügyes kezű és fantáziadús gyermek él a környékünkön.
Gratulálunk a nyerteseknek, és reméljük, hogy hamarosan újabb játékokkal, pályázatokkal és közös élményekkel találkozhatunk!
📸 A képeken a díjátadás és a jól megérdemelt fagyizás vidám pillanatai láthatók.
„Nálunk nemcsak az építkezések alapjai készülnek, hanem a jókedvé is. 😊