04/05/2026
🌸 Boldog Anyák Napját kívánunk – egy kis késéssel! 🌸
Reméljük, megbocsátjátok nekünk, hogy csak most jelentkezünk… tegnap mi is az édesanyáinkkal ünnepeltünk. 💛
Utólag is szeretnénk megköszönni minden édesanyának, nagymamának azt a rengeteg szeretetet, törődést és gondoskodást, amit nap mint nap adnak.
Nélkületek nincs otthon, nincs igazi család. 🤍
Szeretettel:
Hajdú Tészta