19/06/2026
Június 20-án szombaton Múzeumok Éjszakája a malomban!
16:00 órától élményfestés az udvaron - már csak 2 hely maradt!
21:00-22:00 óra között látványőrlés a malomban.
Minden programunk előzetes regisztrációhoz kötött. Jelentkezni a [email protected] e-mail címen lehet.
❗️A malom nem önkormányzati fenntartású intézmény, ezért a veszprémi karszalag nálunk nem érvényes. A belépőjegyeket a helyszínen lehet megvásárolni.❗️