12/06/2026
Pracownicy Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Warszawie, gościli w piątek w ramach wizyty studyjne,j w naszym Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku – jednym z pierwszych ITPOK w Polsce, który w tym roku skończył już 10 lat. Nasi goście z zainteresowaniem obejrzeli instalację, która kilkanaście lat temu – na etapie pozyskiwania środków unijnych na budowę – była przedmiotem procedowania także w GDOŚ. Dziękujemy za wizytę i pozytywną ocenę naszej działalności. ♻🔥♻