10/03/2026
W dniach 7–8 marca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w SilesiaBUD – Targach Budownictwa, Instalacji i Innowacji Grzewczych, które odbyły się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i znaleźli czas na rozmowę 👋
Naszym celem było nie tylko zwiększenie rozpoznawalności marki Bikstyl i dotarcie do osób planujących remont lub wykończenie wnętrz. Takie wydarzenia to również świetna przestrzeń do wymiany doświadczeń, networkingu i budowania wartościowych relacji branżowych, które w przyszłości mogą przełożyć się na ciekawe współprace. 🤝
Cieszymy się, że nasze stoisko odwiedzili zarówno klienci indywidualni, jak i przedstawiciele branży. Jednak czujemy lekki niedosyt… dlatego niewykluczone, że pojawimy się także na kolejnych wydarzeniach branżowych 👀
Do zobaczenia!