13/06/2026
🤖🏆 Mamy to! II miejsce podczas ogólnopolskiej konferencji naukowej! 🏆🤖
W dniach 11–12 czerwca uczestniczyliśmy w I Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Interdyscyplinarnej w Oświęcimiu. Nasze Koło Naukowe „Inżynier XXI wieku” reprezentowali Paweł Naglik, Natan Młynarczyk oraz Kacper Pelo. 👨🔧👨💻⚙️
Podczas konferencji zaprezentowaliśmy referat pt. „Jak stworzyć własnego robota oraz robotyka we współczesnym świecie”, który został wysoko oceniony przez Komisję Konkursową. Efekt? 🥁
🥈 II miejsce w sesji nauk inżynieryjnych i technicznych! 🥈
Dziękujemy organizatorom za świetnie przygotowane wydarzenie oraz wszystkim, którzy wspierają rozwój naszych pasji i zainteresowań technicznych. 😊
---