17/04/2026
Ania i Wojtek reprezentują naszą firmę na Biało-Czerwonej Konferencji Branży Mięsnej 🇵🇱
To jedno z ważniejszych wydarzeń dla sektora, które skupia producentów, dostawców i ekspertów, tworząc przestrzeń do rozmów o aktualnych wyzwaniach, trendach i kierunkach rozwoju branży.
Na zdjęciu razem z Zygmuntem Chajzerem (konferansjerem)😊
Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi