24/11/2025
Drodzy Klienci,
pragniemy przypomnieć, że na naszym placu nikt nie jest anonimowy. Cały teren jest objęty monitoringiem, dzięki czemu doskonale wiemy, jakie części są wynoszone oraz przez kogo. Niestety zdarzają się sytuacje, w których niektórzy „zapominają” uregulować nawet drobne należności.
Jeżeli ktoś z Was nie dopłacił za części lub pominął opłatę — prosimy o niezwłoczny kontakt i uregulowanie zaległości. Każdą taką sprawę widzimy, a szybkie wyjaśnienie sytuacji pozwoli uniknąć dalszych konsekwencji.
W ciągu jednego tygodnia odnotowaliśmy kilka takich sytuacji.