10/06/2026
Wraca możliwość uzyskania dotacji do przydomowych magazynów energii.
NFOŚiGW ponownie otworzył nabór w programie „Przydomowe Magazyny Energii – część 1”, dając szansę osobom, które nie zakwalifikowały się do wcześniejszego wsparcia po programie Mój Prąd 6.0.
Najważniejsza zmiana? O dofinansowanie mogą ubiegać się również prosumenci, którzy zgłosili instalację do operatora sieci do 31 października 2025 r., nawet jeśli samo przyłączenie nastąpiło później.
Maksymalna kwota wsparcia może wynieść nawet 28 000 zł.
Nabór trwa tylko do 19 czerwca 2026 r., dlatego warto sprawdzić warunki programu i przygotować dokumentację.
Na naszym blogu wyjaśniamy:
✔ kto może skorzystać z programu,
✔ jakie inwestycje obejmuje wsparcie,
✔ ile można otrzymać,
✔ jakie dokumenty będą potrzebne.
📖 Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu lub do przeczytania artykułu.
📞 791 577 777
📩 [email protected]