01/10/2025
👩🍳 QCHNIA - rusza nowa restauracja 🍽 na Zielonym Targu
11 października na dachu Zielonego Targu otwarta zostanie nowa restauracja 🥗🍴 Lokal poprowadzi Bogusława Mikołajczak, znana i ceniona jako właścicielka Qbatury oraz Saloniku. Z pasją, oddaniem oraz wieloletnim doświadczeniem tworzy miejsca spotkań 🥳 przy wyjątkowych smakach. Jak zapowiada - Qchnia będzie miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.
"W dni powszednie znajdzie się tam smaczna i prosta oferta śniadaniowo-lunchowa. Jej trzon będą stanowiły dania przygotowywane ze świeżych produktów 🍅🧀🥐 dostępnych na targu: omlety i jajecznice 🍳 pożywne kanapki 🥪 pyszne sezonowe zupy 🍵 serwowane w słoikach (można będzie zabrać je do domu). Zdrowe lunche podawane w Qchni będzie można dostarczać bezpośrednio na stanowiska targowe. W weekendy w lokalu zaoferujemy brunche 🍲 Stworzymy strefę chillout’u, pozwalającą na zwolnienie tempa życia, rozkoszowanie się pysznymi smakami i przyjazną atmosferą. Nie zabraknie słodkości w formie pysznych deserów 🍰 które zadowolą gusta najbardziej wymagających”.