15/02/2024
Hello 👋 słuchajcie, jest sprawa 😄 ruszyły PITy, można się rozliczać kto już ma, ci którzy jeszcze nie mają PITa, na pewno niebawem go dostaną, przy rozliczaniu czy to elektronicznym, czy u księgowej/księgowego prosimy, wpiszcie Ignasia. To naprawdę nic nie kosztuje, to 1.5% podatku już pobranego z pensji które US przekazuje instytucjom pożytku publicznego. Po wpisaniu w okno "Celu szczegółowego" tego trzycyfrowego numerka i imienia z nazwiskiem, a w KRS 0000387207, od podatku który wam skubnął Skarbowy całe 1.5% trafi na subkonto Ignasia w Fundacji, która się nim opiekuje. Bardzo często słyszę od znajomych "Aaa bo wiesz, jak mi księgowy policzył to miałem tylko 3 złote więc nie wpisywałem nic bo wstyd". Wstyd to jest kraść, jak to się mawia 😃 tu nikt się z nikogo nie śmieje, każdy jest ważny, jesteśmy wszystkim wdzięczni za każdy grosz 🎁🏅 czy wiesz, że Twoje 3 złote to "w myślach" jest nic, a co, kiedy pomyśli w ten sposób tysiąc osób? Uzbiera się kwota która wystarcza na miesięczne zajęcia rehabilitacyjne i wizyty u specjalistów 🙉 nie olej sprawy, pomóż młodemu w jego i naszej walce o jego lepszy świat 🎉🎉🎉❤️👌 przekaż 1.5% 🏆
Remonty, przebudowy, adaptacje, wykończenia budynków użyteczności publicznej. Renowacja podłóg, wymiana wykładzin, montaż stolarki, murowanie, tynkowanie itp.