09/06/2026
Hej! 👋 Mamy pytanko, a może dwa: studiujecie transport i logistykę, zarządzanie i inżynierię produkcji? Czy po prostu interesujecie się nowoczesnym transportem, logistyką, cyfryzacją oraz współpracą międzynarodową? 🌍🚛 Jeśli tak, to projekt P**A jest dla Was!
🔹 Ale o co chodzi?
P**A - "Platforma Udoskonalenia Logistyki i Aktywności" to inicjatywa, która połączy studentów Politechniki Gdańskiej oraz Charkowskiego Narodowego Uniwersytetu Samochodowo-Drogowego.
Podczas spotkań, które odbędą się w dniach 28 czerwca – 5 lipca:
✅ zdobędziecie wiedzę i praktyczne doświadczenia związane z nowoczesnymi systemami transportowymi, logistyką multimodalną oraz inteligentnymi systemami transportowymi,
✅ będziecie mogli wspólnie pracować nad wyzwaniami transportowymi,
✅ zbudujecie relacje i kompetencje międzykulturowe 🤝
Aby wziąć udział w projekcie, trzeba się zapisać i na pewno nie warto zwlekać, bo liczba miejsc jest ograniczona! ⏳
👉 https://forms.pg.edu.pl/01KSMADS2VJF9D4WF0R2C8A2FX
Projekt otrzymał dofinansowanie z Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.
💰 Kwota finansowania projektu: 56 877,80 zł.