12/06/2026
🧪⚛️ Chemia nowych możliwości — w medycynie, energetyce i edukacji! 🔬💡
W dniu dzisiejszym na Wydziale Chemii UG () odbywa się V edycja Forum Nauczycieli Chemii 👩🏫👨🏫 — wydarzenia, które łączy nauczycieli, dydaktyków, naukowców oraz osoby zaangażowane w popularyzację nauk ścisłych 🧬📚
W organizację wydarzenia aktywnie zaangażowani byli również pracownicy i doktoranci Katedry Chemii Biomedycznej UG 💙🤍
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom i organizatorom za inspirujące spotkanie oraz wspólną rozmowę o tym, jak pokazywać chemię jako naukę realnie zmieniającą świat 🌍✨