25/09/2024
Wracamy z super informacją ! Koło od września ma dwie nowe drukarki do dyspozycji, w tym niesamowitą MK4 marki Prusa !
Jesteśmy po pierwszym komisyjnym wydruku z tego cuda! jakość, no po prostu wow!.
Uczestniczyli "starzy " i "nowi" adepci.
Oficjalnie nagrodziliśmy i podziękowaliśmy Szymonowi Skonieczce który w roku ubiegłym wpierał merytorycznie KN3D.
Zatem do dzieła i niebawem wrzucimy efekty naszych działań.
Mateusz Nowakowski- opiekun koła