21/08/2025
Za nami trzy dni prac. Co roku w sierpniu spotykamy się w Ujeździe i pracujemy aby to miejsce oraz cały szlak jak najlepiej służył turystom. We wtorek pracowało aż 15 osób! Świetna atmosfera i okazja do rozmów. Wieczorem obowiązkowo ognisko i szukanie na gwieździstym niebie perseidów.
Co zrobiliśmy:
- oświetlenie wiaty w Ujeździe,😎
- obsypanie bocznego i głównego toru tłuczniem - nie ma już dziur pomiędzy podkładami,🚂
- pomalowanie słupków hektometrowych od Grodziska do Ujazdu,,⚡
- montaż klocków w pudernicy,💪
- przycięcie roślinności,👀
- porządek w magazynie na drewno,🔥
- pomalowanie wagonu gospodarczego,🥳
- naprawa wagi i przeniesienie jej do muzeum.💪
Nie zrobiliśmy jedynie zdjęcia pamiątkowego.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie. Tych co byli na miejscu ale też tych co przekazują darowizny.. Zachodniopomorski Klub Miłośników Kolei Z.K.M.K. jak zwykle na posterunku.🚂