07/07/2023
Dawno Nas tutaj nie było. Wracamy by pochwalić się elewacją w zupełnie innym stylu niż do tej pory zdarzało Nam się robić. Jesienią tamtego roku podjęliśmy się wyzwania poprawienia i dokończenia ocieplenia po poprzedniej ekipie. Budynek został ocieplony, jak zawsze niezawodnym systemem Caparol z Baucentrum, zamontowaliśmy parapety granitowe i całość została zagruntowana. Dalsze prace ruszyły wiosną. Inwestor długo nie mógł się zdecydować na rodzaj tynku. Po wielu prõbkach, wybór padł na cienkowarstwowy tynk cementowo-wapienny Keim Turado. Całość dopełniły gzymsy i opaski okienne od Sima profile elewacyjne. Elewacje pomalowaliśmy farba zolo- krzemianową Keim Soldalit. Mimo ogromu pracy i kilometrów taśmy zużytej do zabezpieczenia jestesmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w takim projekcie💪💪