02/03/2026
„Drodzy Klienci! ❤️
###III Targi FH Markus za nami… i znowu było warto!
Ogromne, szczere DZIĘKUJEMY każdemu z Was, kto znalazł czas, żeby do nas przyjść, porozmawiać, złożyć zamówienie, wymienić uśmiech i uścisk dłoni. To Wy jesteście sercem tych targów i to dzięki Wam co roku wracamy z jeszcze większą energią!
Jesteśmy dumni, że już od wielu lat pozostajemy liderem w sprzedaży hurtowej mięsa, drobiu i wędlin na polskim rynku – ale to nie byłoby możliwe bez Waszego zaufania i stałej współpracy. 💪🥩
Szczególne, wielkie podziękowania składamy naszym fantastycznym wystawcom, pracownikom i handlowcom!
Chłopaki i dziewczęta – jesteście nie do zastąpienia. Wasza wiedza, zaangażowanie, uśmiech i podejście do klienta na stoisku to prawdziwa klasa światowa. Jeszcze raz: DZIĘKUJEMY za tę nieprawdopodobną robotę! 🙌
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach – już nie możemy się doczekać!
”