17/05/2025
Drodzy Mieszkańcy, wczorajsza awaria została opanowana i od dzisiejszego poranka wznowiliśmy dostawę ciepła na terenie Kartuz.
Jeszcze raz bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.