18/11/2024
W dniach 7-9 listopada udaliśmy się z kolejna misją w rejony dotknięte powodzią w Kotlinie Kłodzkiej, tym razem we współpracy z "Ekipą Kaffe Kucyka" z Katowic.
Celem naszym było wykonanie tynków w zniszczonym domu p.Moniki w miejscowości Żelazno. Bardzo pilne prace bo zima tuż tuż a położone tynki muszą jeszcze wyschnąć.
Wyjazd nasz zakończył się powodzeniem, tynki pięknie położone, wysychają na ścianach, pomieszczenia wyglądają zupełnie inaczej, wszyscy bardzo zadowoleni.
Stało się to możliwe dzięki p. Józefowi Talarek-Kitiela - J .K Tynk z Żor i p. Arkadiuszowi Czembor - Master Tynk z Orzesza.
Panowie w ciągu niespełna dwóch dni położyli 150m2 tynku, oczywiście wszystko bezinteresownie.
Chłopaki wielki szacun!
Wielkie podziękowania również dla Firmy KREISEL Technika Budowlana i P. Wacława Gwizd za bezpłatne przekazanie tynku.
Dzięki wszystkim za udzielone wsparcie i zaangażowanie.