27/04/2022
W piątek 29.04 o godz. 12:00 w kościele św. Piotra i Pawła w Katowicach ul. Mikołowska 32 odbędzie się Msza Żałobna, po której nastąpi ceremonia złożenia urny na cmentarzu parafialnym w Katowicach ul. Sienkiewicza.
Bardzo proszę nie przynosić kwiatów, lecz wspomóc fundację, którą Slawomir Polok wspierał.
Sławku... tak trudno pisać że nie ma Cię już nigdzie na tym świecie... a jednak nadal pomagasz kotom, nadal pomagasz ludziom którzy ratują zwierzęta... Odszedłeś nagle pozostawiając nas w głębokim smutku, niedowierzaniu, bo przecież jeszcze przed chwilą Twoja dłoń dotykała kociej ...