24/03/2026
Witajcie 😀
Nowe zlecenie nowe wyzwania. Będziemy robić ogrzewanie podłogowe i jakoś z rurami trzeba przejść. Niestety w korytarzu na środku domu jest już gotowa posadzka i nie można tędy przejść rurami to obejrzyjcie co wymyśliliśmy.
Miłego seansu 😁