01/03/2017
Ustawa o rynku mocy. Ceny prądu pójdą w górę
Ministerstwo Energii pracuje nad ustawą, która spowoduje, że za prąd będziemy płacić więcej. Najwięcej stracą małe i średnie firmy.
Ustawa o rynku mocy proponowana przez ministerstwo energii spowoduje wzrost cen prądu - ostrzegają organizacje zrzeszone w Koalicji Klimatycznej. Zwykły Kowalski zapłaci miesięcznie około 10 zł zł więcej. O wiele mocnej po kieszeni dostaną małe i średnie firmy.