04/03/2026
⚡️ REKRUTACJA DO STUDENCKIEGO KOŁA SEP NR 19! ⚡️
Interesujesz się elektryką, elektroniką, a może po prostu masz smykałkę do organizacji i chcesz działać w zgranym zespole? Niezależnie od tego, czy to Twój pierwszy rok na AGH, czy jesteś już weteranem – mamy coś dla Ciebie! 🚀
Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w inspirującym środowisku. Zastanawiasz się, co dokładnie robimy? Przejdźmy do konkretów! 👇
💡 Krakowskie Dni Elektryka (KDE) – jesteśmy głównymi organizatorami 3-dniowych targów i prelekcji. To największa tego typu impreza w Małopolsce, a Ty możesz pomóc nam ją tworzyć!
🔌 Szkolenia i uprawnienia – corocznie organizujemy m.in. kurs SEP do 1 kV, a także praktyczne warsztaty i szkolenia.
💼 Wyjazdy i konferencje – regularnie bierzemy udział w kilkudniowych wydarzeniach (np. Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka), gdzie zdobywamy wiedzę, nawiązujemy kontakty w branży i budujemy długotrwałe przyjaźnie! 🤝
🛠 Pasja i praktyka – członkostwo w kole zapewnia rozszerzony dostęp do części elektronicznych i zaplecza, a przede wszystkim – do wiedzy, którą chętnie się dzielimy.
Chcesz działać w praktyce, zdobywać doświadczenie, czy po prostu sprawdzić, czym się zajmujemy? Przyjdź na spotkanie i zobacz, jak możesz się z nami rozwijać!
📅 Kiedy? 11 marca 2026 r. (środa)
⏰ Godzina? 18:00
📍 Gdzie? Budynek D2, sala 3.10
Nie przegap tej okazji i wpadnij się poznać! W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu w wiadomości prywatnej na Messengerze. 💬
Więcej informacji o naszej działalności znajdziesz na stronie Oddziału: 👉 https://sep.krakow.pl/
Czekamy na Ciebie! 👋💥