17/06/2025
W dniu dzisiejszym małe przypomnienie. Dokładnie rok temu, 17 czerwca, spotkaliśmy się w murach Akademii Górniczo-Hutniczej w ramach V-tych Warsztatów Geologii Inżynierskiej.
Kto z Państwa był razem z nami ? :)