30/09/2022
Idzie zima, trzeba się grzać🤨. Dlatego żeby nie grzać sąsiadów tych złodziei i pijaków (na pewno musieli kraść żeby się wybudować a piją codziennie bo światło się świeci do nocy) trzeba zrobić najlepszą izolację termiczną dla Waszego budynku i dla Was, czyli piankę Pur od Orła! Najlepsze ceny, pełen profesjonalizm i krótkie terminy realizacji. Orzeł zrobi Wam dobrze! Zapraszam do kontaktu i darmowej wyceny! 🦅 Na miejscu na pewno ustalimy jakąś dobrą jesienną promocję!🦅