16/05/2026
Nasza poprzednia relacja wzbudziła wiele reakcji z Waszej strony więc łapcie kolejną wykończoną łazienkę w tym roku, szafka z umywalką również została przez nas zamontowana, ale kilka dni po oddaniu łazienki do użytku więc już nie cyknęliśmy fotki. Tak naprawdę stworzyliśmy tutaj wszytko od zera, zaczynając od hydrauliki elektryki wylewek oraz prostowania ścian po płytki i biały montaż.
Zainstalowaliśmy również odpływ liniowy co dla naszej klientki (seniorki) będzie sporym ułatwieniem w codziennym użytkowaniu. Wnęka nad WC zostanie jeszcze zagospodarowana i zostaną stworzone półki przez stolarza
R&R
P.S. zapraszamy do rezerwacji terminów! Do końca roku może coś jeszcze wciśniemy!