16/04/2026
🏆 MAMY TO! Wielki sukces naszych Biotechnologów! 🏆
Z dumą ogłaszamy, że wracamy z ze statuetką i wyróżnieniem z konferencji organizowanej przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie! Studentki z naszego koła, Pani inż. Olga Rosłoniec, Pani inż. Oliwia Folga, Pani inż. Karolina Goździewska i Pani inż. Gabriela Gmaj udowodniły, że biotechnologia to nie tylko godziny spędzone w laboratorium, ale przede wszystkim realna pasja i innowacyjne pomysły.
Oto szczegóły naszych sukcesów:
🥇 I Miejsce
Pani inż. Olga Rosłoniec przedstawiła projekt pt. „Jak geny wpływają na smak? Badanie polimorfizmów w genie związanym z odczuwaniem smaku gorzkiego (CA6 - rs2274333) i nawyków żywieniowych”, który zajął pierwsze miejsce w sekcji Nauk o Żywności i Biotechnologii!
🎖️ Wyróżnienia
To jednak nie koniec dobrych wiadomości! Pani inż. Karolina Goździewska i Pani inż Gabriela Gmaj otrzymały wyróżnienie za prezentację projektu pt. „Porównanie hodowli 2D i 3D (sferoidy) linii komórkowej HuH-7” w sekcji Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym! Wasza ciężka praca, determinacja i niezliczone godziny przy pipetowaniu przyniosły zasłużone efekty.
Dziękujemy również organizatorom za świetne wydarzenie, a Wam – za to, że trzymaliście kciuki!