19/03/2026
Wczoraj mieliśmy przyjemność reprezentować nasze Koło podczas targów edukacyjnych „Kariera i Kompetencje – wyprawa na K2” w Zespole Szkół w Biskupcu!
W trzyosobowym składzie, opowiadałyśmy młodzieży o naszej działalności, studiach, wyjazdach badawczych oraz możliwościach rozwoju, jakie daje zaangażowanie w koło naukowe. Na naszym stanowisku można było zobaczyć podwodny sprzęt badawczy oraz zdjęcia z naszych wypraw 🤿
Cieszymy się, że mogłyśmy wesprzeć młode osoby w wyborze ich dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Dziękujemy za wszystkie rozmowy, pytania i zainteresowanie naszą pasją!
Do zobaczenia pod wodą! 💙