03/08/2025
Witajcie, chciałbym podzielić się z wami fotorelacją z remontu łazienki w bloku z "wielkiej płyty" która wykonana została w zeszłym roku.
W skład prac wchodziło:
-demontaż armatury, wanny, WC
-usunięcie starych okładzin
-zamrażanie rur ogrzewania w celu przeniesienia grzejnika
-szlif powierzchni malowanych aż do tynku
-wykonanie nowych podejść wodno-kanalizacyjnych oraz punktów elektrycznych
-montaż stelaża podtynkowego WC
-montaż płyt g-k z wykonaniem wnęk, rewizji licznika i rewizji grzejnika
-hydroizolacja
-montaż okładzin gres-ceramika wraz ze szlifem 45 stopni w narożnikach zewnętrznych
-fugowanie, silikony i biały montaż
Pozdrawiam