23/09/2024
Wrzucam info , proszę o odzew wszystkich znajomych którzy są w stanie oferować pomoc 🙃 skopiowane z grupy dla której byliśmy teraz
Witam wszystkich. Planowany jest drugi wyjazd do Krosnowic,najprawdopodobniej w sobotę. Bus towarowy już jest(sprinter)chcemy tym razem skupić się na chemii(,domestosy dezynfekujace,proszki do prania-wszelakiego rodzaju środki czystości, i narzędziach-taczki łopaty big bagi,miotly ,szczotki małe duże itp NIE ZBIERAMY WODY ANI UBRAŃ. Jesli okaze sie ze bedzie duzo sprzetu bedziemy chcieli zakadowac drugiego busa towsrowegoOprocz tego szukamy busa osobowego .Szukamy ochotnikow do ciezkiej pracy fizycznej na miejscu .W zaleznosci od odzewu bedziemy informowac o potrzebach.Jedziemy do Krosnowic.Krzysiek bedzie naszym przewodnikiem i bedzie wskazywal gospodarstwa ktore najbardziej beda potrzebowaly rak do pracy ,Obiad dla wolontariusszy na miejscu Krzysiek zslatwi w domu ludowym w Podhalance w Krosnowicach.Na razie chcemy podziekowac oficjalnie w mediach naszym darczyncom,harcerzom,i sponsorom za dotychczasowa pomoc w wyjezdzie.Prosze Was byscie sie zorientowali czy mielibyscie znajomych ktorzy byliby chetni popracowac fizycznie na miejscu. Pozniej oficjanie oglosimy zbiorke