06/06/2025
Nadrobimy troszkę zaległości a mianowicie
Panele podłogowe zostały zastąpione płytkami podłogowymi (gress) o wymiarach 80x80.
Po demontażu paneli oraz listew przypodlogowych, powierzchnia betonowa została dokladnie wyczyszczona i odkurzona.
Na podłoże betonowe oczywiście zastosowaliśmy Gruntowanie głęboko penetrujący CT17 z Firmy Ceresit
Następnego dnia ruszyliśmy z położeniem okładziny gresowej. Oczywiście do tego użyliśmy kleju Ceresit CM 17 PRO i grzebienia 10mm.
Po wyklejeniu całej powierzchni płytkami gresowymi, przyszedł czas na fugowanie :D.
Do tego zabiegu klienci wybrali kolor "Jasmine", fuga oczywiście Ceresit CE60.
Na delatacje miedzy pomieszczeniami został użyty silikon elastyczny, rowniez z firmy Ceresit :).
Niestety nie udało Mi sie zrobic zdjęć ostatniego pomieszczenia, przez braku czasu i pośpiech. Również po montażu listew i nowego oświetlenia sufitowego. Klienci mieszkali na terenie przeprowadzanych prac co tez Nas goniło. By mogli sie jak najprędzej cieszyć tym widokiem.
Ps tacy ludzie to skarb dla Nas, czyli wykonawców. Za co bardzo serdecznie dziękujemy!!!