21/06/2020
Witamy Państwa po dłuższej nieobecności na stronie, która wynika z tego, że przez ostatnie tygodnie z kilkoma przerwami, zmagaliśmy się z remontem mieszkania z PRL-owskim punktowcu. Mieszkanie przeszło generalny remont. Modernizację przeszła hydraulika oraz elektryka. Kuchnia i łazienka zmieniły całkowicie swój wystrój. Stare kafle zostały zrzucone a je zastąpiły nowe w nowoczesnym stylu. Farby na ścianach, które z upływem lat straciły swój kolor, zostały odświeżone, przez co pomieszczenia ponownie nabrały blasku. Prawda jest taka, że starego mieszkania została tylko podłoga, którą pokryło kilka warstw lakieru.
Podsumowując praca była ciężka, lecz włożony czas i wysiłek robią efekt. A co najważniejsze właścicielka mieszkania, którą serdecznie pozdrawiamy jest zadowolona z końcowego rezultatu.
Zachęcamy wszystkich Państwa do współpracy.