07/02/2026
Szanowni Klienci.
Z dostawy która dojechała do nas w czwartek późnym wieczorem, udało nam się wczoraj uszczęśliwić blisko 50 osób sprzedając po 5-10 worków pelletu. Większość z tych klientów podchodzi do sprawy ze zrozumieniem i życzliwością. Ci którzy tego nie rozumieją i mają zamiar się na nas wyrzywać proponujemy........w sumie to nic nie proponujemy , bo to i tak nie pomoże. Poprostu nie przyjeżdżajcie, mamy dosyć własnych problemów.
Na dziś przeznaczymy także kilka palet do sprzedaży po 5- 10 worków.
Raz, że nie ma czym dzielić więcej, dwa, że, taka ilość pozwala na ogrzanie domu przez kolejny tydzień. Kupując małe ilości, mamy także wpływ na wypłaszczanie wysokiego popytu i normalizację tej trudnej sytuacji.
Kiedy się unormuje? Nie wiem, bo zależy to od wielu czynników, przede wszystkim od pogody. Moim skromnym zdaniem, takie dzielenie dostaw może trwać nawet i w marcu.
Staramy się robić swoje najlepiej jak potrafimy.
Pellet dzielimy, dzięki temu nikt jeszcze nie zmarzł. Dziś też tak będzie.
Ekogroszek Sztygar dojechał w ilościach zadowalajacych- dziękujemy Panom z firmy Synergio za to, że doceniają naszą całoroczną współpracę.
Brykiet Ruf jest dostępny, na szczęście "miałem nosa" i "odrobinę" doświadczenia. Życzliwości że strony Pana Marcina też nie zabrakło. Dzięki w imieniu naszych klientów.
W tym kończącym się tygodniu nie dojechały do nas duuuuużo wcześniej zaplanowane dostawy z fabryk:
Stelmet- Lava, Olimp- awaria na produkcji.
Poltarex- Premium Plus
Pfeifer - Timbory
Fabich - Fabich Premium- awaria na produkcji podobno do połowy lutego
Gryfskand - Holzpellet Premium- awaria, albo brak surowca.
Póki co, nie zdecydowaliśmy się zamówić pelletu EB( klasa przemyslowa) za bardzo wysoką cenę. Możecie dać znać czy chcecie palić przemyslowką za 2300/2400. Jak znajdą się chetni zamówimy.
Kto doczytał do końca ten zuch 😀.
Wszystkim "znającym się na wszystkim",
życzymy mądrości, a wszystkim pozostałym poprostu dobrego dnia.
Trzymajcie za nas kciuki tak ja my za Was. Tak jak przyszła zima, tak i przyjdzie wiosna. Posprzątać garaże, piwnice, strych. Każdy bez wyjątku znajdzie 1m kwadratowy na żelazny zapas jakiegokolwiek opału.