Opałownia * Sprzedajemy pellet drzewny *

Jesteśmy również dystrybutorem brykietu i węgla. Dowozimy towar własnym transportem lub wysyłamy kurierem.

🔥Nowość w naszej ofercie🔥Pellet Eco Power PlantNaturalny, czysty, z dokładnie wyselekcjonowanej trociny. Produkt premium...
05/05/2026

🔥Nowość w naszej ofercie🔥

Pellet Eco Power Plant

Naturalny, czysty, z dokładnie wyselekcjonowanej trociny. Produkt premium o wysokich parametrach energetycznych i niskiej zawartości popiołu. Certyfikowany DINplus oraz ENplus.

Parametry:

Wartość opałowa: ≥ 17,5 - 18,5 MJ
Popiół: ≤ 7%,
Wilgotność: ≤ 10%

💰1750 zł
📦paleta 975 kg
🚍Transport

Zapraszamy

🏠 Klępino 49
🖲️ [email protected]
☎️607 611 301






29/04/2026
🔔Już jest !!🔔Długo wyczekiwany pellet Timbory firmy PFEIFER TIMBER GMBH. 😍Uwielbiany i sprawdzony przez nas samych jak i...
23/04/2026

🔔Już jest !!🔔

Długo wyczekiwany pellet Timbory firmy PFEIFER TIMBER GMBH. 😍

Uwielbiany i sprawdzony przez nas samych jak i naszych klientów.
Kto jeszcze z Państwa nie miał okazji, podpowiadamy, że warto.

✅ certyfikowany pellet ENplus
✅ wysoka jakość = czyste spalanie
✅wyprodukowany w 100% ze świerku
✅ paleta: 1050 kg (70 worków)
✅ kaloryczność: 18,5-19 MJ/kg
🔥wydajny, powtarzalny
💰 Cena: 1950 zł / paleta
🚛 możliwość transportu

Zamówienia można składać:

☎️ pod nr telefonu 607 611 301
📩zamó[email protected]
💻online

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na https://opalownia.pl/oferta/






📢Drodzy klienci!!📢Kto z Państwa jeszcze się zastanawia🤔 nad zakupem opału na zimę, podpowiadamy, że jest to odpowiedni m...
10/04/2026

📢Drodzy klienci!!📢

Kto z Państwa jeszcze się zastanawia🤔 nad zakupem opału na zimę, podpowiadamy, że jest to odpowiedni moment.

Dlaczego?

🚍szybka realizacja dostawy,
📦większy dostęp pelletu,
✅atrakcyjne ceny,
💰oszczędność i spokój,

Dlatego już dziś, warto pomyśleć i spokojnie zaplanować zakup.
Aby uniknąć stresu😟 związanego z ograniczoną dostępnością, należy rozważyć zakup większej ilości.

U nas znajdą Państwo pellet:

✅certyfikowany,
✅ z niską zawartością popiołu,
✅ idealny do kotłów i pieców pelletowych,
✅ sprawdzona jakość.

🏠Klępino 49
📞607 611 301
🖲️[email protected]

Szanowni Klienci, Kontrahenci, Współpracownicy🐣🥚🐥🥚W ten wyjątkowy czas chcielibyśmy życzyć Państwu przede wszystkim zdro...
03/04/2026

Szanowni Klienci, Kontrahenci, Współpracownicy
🐣🥚🐥🥚

W ten wyjątkowy czas chcielibyśmy życzyć Państwu przede wszystkim zdrowia, ciepła, spokoju oraz wielu pięknych chwil spędzonych z najbliższymi. Niech ten czas przyniesie nadzieję na lepsze jutro. 😃Wesołych Świąt!! ❤️

Jednocześnie informujemy, że jutro 04.04.2026 (Wielka Sobota) nasza firma będzie otwarta w godz 10:00-14:00.

Zapraszamy!!





🏡Klępino 49
☎️607 611 301

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nowymi cenami pelletu nawww.opalownia.plChodź za oknem pogoda wiosenna☀️🌷to nie za...
02/03/2026

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nowymi cenami pelletu na
www.opalownia.pl

Chodź za oknem pogoda wiosenna☀️🌷to nie zapominajmy, że miesiąc marzec jest wciąż okresem grzewczym. Dlatego sprawdźcie Państwo nasza stronę już dziś i zamówcie pellet, który będzie dla Was najbardziej odpowiedni. W razie konieczności chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego opału lub odpowiemy na pytania.






Dobre wieści.Był u nas po pellet Pan z Norwegii😉, był Pan ze Świdwina, również z Gorzowa, dziś także z Katowic. Ale najw...
12/02/2026

Dobre wieści.

Był u nas po pellet Pan z Norwegii😉, był Pan ze Świdwina, również z Gorzowa, dziś także z Katowic. Ale najważniejsze.
Dojechały też późnym popołudniem dwie wyczekane dostawy: Pellet Premium Poltarex oraz Lava Premium- Lava tylko 10 palet, ale zawsze. Dziękujemy, zrobimy z tego właściwy użytek.
Oprócz tego codziennie dostępny jest jeden z pelletow w klasie A1, z naszego asortymentu, który można kupić na worki. Z każdej dostawy która do nas wjeżdża, przeznaczamy kilka palet do sprzedaży na sztuki. Stąd sytuacja, że raz może to być Excellent Selection, raz Premium Plus Poltarex czy np Premium Selection. Wspieramy się też importem z Niemiec.
Zapraszamy codziennie 8- 16 oraz w soboty 10-14.

Towaru jest mało? TAK, ale jest. Dzieląc go na worki, po 10-15 szt jesteśmy w stanie ogrzać więcej domów. Ciężko się dod...
11/02/2026

Towaru jest mało? TAK, ale jest.
Dzieląc go na worki, po 10-15 szt jesteśmy w stanie ogrzać więcej domów.
Ciężko się dodzwonić? TAK Dzwoni do nas cała Polska i nie tylko.
Najskuteczniej, przyjechać do nas- Klępino 49, tuż pod Stargardem.
Kto przyjechał ten wie. Każdy codziennie coś kupi.
Większość rozumie i szanuje.
Zapraszamy.
A przyjeżdżają do nas nawet z zagranicy🤪 ( zdjecie)

Nie ma wyboru na twarde, miękkie. Nie ma wyboru na liściaste,iglaste.
Dostępny pellet Excellent- górna półka jakościowa. 43 zł worek. Jaka bedzie cena z następnych dostaw, nie wiemy.
Informacje spływają do nas na bieżąco.
Największą niepewność to co i kiedy wjedzie. Jak stoi u nas dopiero możemy powiedzieć że mamy towar.

Póki co w tym tygodniu spodziewamy się podzielonych dostaw z 3 fabryk.

07/02/2026

Warto posłuchać do końca. Najlepiej ze zrozumieniem.

Szanowni Klienci.Z dostawy która dojechała do nas w czwartek późnym wieczorem, udało nam się wczoraj uszczęśliwić blisko...
07/02/2026

Szanowni Klienci.

Z dostawy która dojechała do nas w czwartek późnym wieczorem, udało nam się wczoraj uszczęśliwić blisko 50 osób sprzedając po 5-10 worków pelletu. Większość z tych klientów podchodzi do sprawy ze zrozumieniem i życzliwością. Ci którzy tego nie rozumieją i mają zamiar się na nas wyrzywać proponujemy........w sumie to nic nie proponujemy , bo to i tak nie pomoże. Poprostu nie przyjeżdżajcie, mamy dosyć własnych problemów.

Na dziś przeznaczymy także kilka palet do sprzedaży po 5- 10 worków.
Raz, że nie ma czym dzielić więcej, dwa, że, taka ilość pozwala na ogrzanie domu przez kolejny tydzień. Kupując małe ilości, mamy także wpływ na wypłaszczanie wysokiego popytu i normalizację tej trudnej sytuacji.
Kiedy się unormuje? Nie wiem, bo zależy to od wielu czynników, przede wszystkim od pogody. Moim skromnym zdaniem, takie dzielenie dostaw może trwać nawet i w marcu.

Staramy się robić swoje najlepiej jak potrafimy.
Pellet dzielimy, dzięki temu nikt jeszcze nie zmarzł. Dziś też tak będzie.
Ekogroszek Sztygar dojechał w ilościach zadowalajacych- dziękujemy Panom z firmy Synergio za to, że doceniają naszą całoroczną współpracę.

Brykiet Ruf jest dostępny, na szczęście "miałem nosa" i "odrobinę" doświadczenia. Życzliwości że strony Pana Marcina też nie zabrakło. Dzięki w imieniu naszych klientów.

W tym kończącym się tygodniu nie dojechały do nas duuuuużo wcześniej zaplanowane dostawy z fabryk:
Stelmet- Lava, Olimp- awaria na produkcji.
Poltarex- Premium Plus
Pfeifer - Timbory
Fabich - Fabich Premium- awaria na produkcji podobno do połowy lutego
Gryfskand - Holzpellet Premium- awaria, albo brak surowca.

Póki co, nie zdecydowaliśmy się zamówić pelletu EB( klasa przemyslowa) za bardzo wysoką cenę. Możecie dać znać czy chcecie palić przemyslowką za 2300/2400. Jak znajdą się chetni zamówimy.

Kto doczytał do końca ten zuch 😀.

Wszystkim "znającym się na wszystkim",
życzymy mądrości, a wszystkim pozostałym poprostu dobrego dnia.
Trzymajcie za nas kciuki tak ja my za Was. Tak jak przyszła zima, tak i przyjdzie wiosna. Posprzątać garaże, piwnice, strych. Każdy bez wyjątku znajdzie 1m kwadratowy na żelazny zapas jakiegokolwiek opału.

04/02/2026

Tej zimy składy opału i magazyny producentów pelletu świecą pustkami. Tak niskich temperatur nie przewidział nikt, podobnie jak wielu innych problemów, które pojawiły się na rynku.

Adres

Klępino 49
Stargard Szczecinski
73-110

Telefon

+48607611301

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Opałownia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Opałownia:

Udostępnij