11/01/2024
Drodzy Znajomi, Klienci, Przyjaciele zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie naszego kolegi, który wraz z rodziną walczy o lepsze życie swojej córki Emilki- poniżej historia choroby i nasz APEL.
3 lutego w Łęgowie skąd pochodzi Tata Emilki, organizowana jest zabawa charytatywna na pomoc jego córce. Bilety rozeszły się w ciągu 5 dni ale szukamy Voucherów do licytacji oraz fantów!
W celu wzięcia udziału w niesieniu pomocy EMILCE prosimy o kontakt z nami.
WSZYSCY MAMY SUPER MOC POMAGANIA- liczymy na WAS!
UDOSTĘPNIAJCIE POST - to także POMAGA!
Emilka Jęcz KITKA, wówczas niespełna dwuletnia dziewczynka z dnia na dzień choroba odebrała jej zdrowie, sprawność i radość życia...
Po roku czasu walki, badaniach, latania po świecie wiemy, że za stan Emilki odpowiada spektrum opatii RNU4atac. To schorzenie, na które składają się m.in. zespół Lowry’ego i Wooda, zespół Roifmana, pierwotna karłowatość osteodysplastyczna mikrocefaliczna i związany z tymi zaburzeniami niedobór odporności. To niezwykle rzadkie i trudne do zdiagnozowania spektrum. Okazuje się, że dotąd na świecie opisanych zostało dopiero 100 podobnych przypadków, zatem Emilka jest 101.
Dzieci, u których rozpoznane zostało schorzenie, najczęściej umierały bardzo wcześnie m.in. w związku z obniżoną odpornością. W takiej sytuacji gorączka wywołana przez najzwyklejszą nawet infekcję, może być śmiertelnym zagrożeniem. Podobnie, jak poważny stres, a przecież szpital, badania i leczenie, to nic tylko nerwy, tęsknota, niepewność i stres…
Na szczęście poprawna diagnoza i wcześnie rozpoczęte leczenie zdecydowanie poprawiają rokowania. A my zrobimy wszystko, co się da, aby pomóc KITCE!
Przed Rodziną Emilki z pewnością jeszcze bardzo dużo wysiłku dlatego z całego serca prosimy Was o wsparcie i modlitwę, przede wszystkim o wsparcie finansowe, które jest bardzo potrzebne rodzicom Emilki. Każdego dnia zmagają się z trudem codziennego życia, z chorobą ukochanej Córki.
Mama i Tata, który jest zawodowym strażakiem i każdego dnia niesie pomoc innym ludziom, ludzie którzy od zawsze pomagali innym, angażowali się bezinteresownie w niesienie pomocy, sami jej teraz bardzo potrzebują bo za wszelką cenę chcą uratować swoje dziecko.
POMÓŻMY IM W TYM!