22/05/2026
Molex po raz kolejny odwiedził Targi Pracy w Zielonej Górze.
12 maja przedstawicielki HR i Działu Jakości Molex Sulęcin uczestniczyły w Targach Pracy na Uniwersytecie Zielonogórskim. Molex gościł na zielonogórskich tagrach już drugi rok z rzędu.
Podczas wydarzenia Jola i Patrycja nawiązały inspirujące rozmowy ze studentami i absolwentami kierunków technicznych, logistycznych i innych, dzieląc się doświadczeniem i poznając ich aspiracje. Opowiadały również o naszej organizacji i otwartych rekrutacjach.
Dziękujemy Uniwersytet Zielonogórski oraz Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego za ciepłe przyjęcie i świetną organizację wydarzenia!